Gotthard Thermal Hotel & Conference

Karrier

Azonnali munkakezdési lehetőség!

Jelentkezzen kolléganőnknél az alábbi elérhetőségek bármelyikén:

Kovács Eszter
E-mail: eszter.kovacs@accenthotels.com
Telefon: +36 94 554 066

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." Konfuciusz

Egyre több vendég érkezik hozzánk, így egyre több ügyes kollégára van szükségünk. Amennyiben tagja szeretne lenni szállodánk lelkes és dinamikus csapatának, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát vagy keresse kollégánkat a fenti elérhetőségeken!

Aktuális állásajánlataink:
FELSZOLGÁLÓ

Fő feladatok:

  • aktív részvétel az étterem napi működésében
  • a'la carte és bankett feladatok ellátása

Elvárás:

  • szakirányú végzettség
  • igényes, precíz, önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • csapatjátékos szemléletmód

Előnyök:

  • tapasztalat
  • idegen nyelv ismerete előny (német, angol)

Amit ajánlunk:

  • bejelentett munkaviszony
  • hosszútávú, biztos munkahely
  • bőséges és színvonalas főétkezés
  • előre tervezhető beosztás
  • fiatalos, lendületes csapat
  • utazási költségtérítés
  • kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotels által üzemeltetett szállodákban

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

szobaasszony

  • Szálloda szobáinak és helyiségeinek napi szintű takarítáa

Elvárás:

  • megbízható, önálló munkavégzés
  • csapatjátékos szemlélet
  • vendégközpontúság

  • versenyképes fizetés
  • előre tervezhető beosztás, fiatalos, lendületes csapat

Az adatok kezeléséhez való hozzájárulását Ön a személyes adatai (ideértve az önéletrajz összes adatát) önkéntes megadásával adja meg. Személyes adatait, így az Ön által küldött önéletrajz teljes tartalmát bizalmasan, a https://accenthotels.com/hu/adatvedelem weboldalon elérhető adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeljük, azokhoz kizárólag a SZÁLLODA/AHM vezetői és a feladatra kijelölt munkatársai férnek hozzá. A hozzájárulás bármikor visszavonható az EMAIL@ACCENTHOTELS.COM  címre küldött elektronikus levélben.

Foglalás

Legjobb ár garancia

Jobb árat talált egy másik weboldalon?

Kattintson ide!